כל מה שחם ברשת בשבוע האחרון 8.6-14.6

התמונה של אמיר אפל

הנה כל הדברים החשובים (והפחות) שהסתובבו ברשת בשבוע שבין 8.6.14-14.6.14

מונדיאל 2014

היום נפתח בברזיל מונדיאל 2014 וכבר שבוע שהרשת כולה בציפייה לתחילת המשחקים.

Google מנגישה את המידע לאוהדים ע"י הצבת מיניסייט בעמוד הראשון לחיפוש "מונדיאל" ובו מידע נרחב על המשחקים, הקבוצות, תאריכים, סטטיסטיקות, הרכבים ועוד.

mondial

וגם בנייד

mondial mobile

בנוסף הוסיפה Google לשירות המפות Street View את כל 12 האצטדיונים בהם יתקיימו המשחקים ואת הרחובות המקושטים של ברזיל לרגל המונדיאל. כך תוכלו לסייר וירטואלית ברחבי ברזיל ולהינות (או לפחות להרגיש שאתם נהנים...) מהחוויה מבלי לצאת מהבית.

worldcup cam

גם ברשתות החברתיות מתחילים לחגוג על המונדיאל, ובעיקר על הדרת הנשים מהצפיה במשחקים...

worldcup twitterworldcup twitter

The Voice ישראל וגילי ארגוב

ריאלטי המוסיקה "The Voice ישראל" התחילה את העונה השלישית וחטפה ביקורת רבה. בעונה הזאת קיבלה התכנית את גילי ארגוב, בנו של הזמר זוהר ארגוב. גילי ידוע כחסר מזל, אחד שהחיים התעמרו בו מכל בחינה.
כבר בחודש שקדם לתחילת השידורים פורסם כי גילי הודח ע"י ההפקה מהתכנית בגלל זלזול וחוסר עמידה בדרישות ההפקה, ובכל זאת ראינו בפרומואים לתכנית את האודישן של גילי. The Voice החליטו לשדר את האודישן ואף "למרוח" אותו ע"ג שתי תוכניות, כאשר בסוף התכנית הראשונה מראים את ההכנות לאודישן עד הרגע שלפני תחילת השיר, ברגע זה נקטע האודישן והקריין אומר שאת האודישן נוכל לראות ביום למחרת.

התרגיל הזה גרר זעם רב על ניצולו של גילי המסכן למטרות רייטינג. לאחר השידור עלה פוסט בעמוד הפייסבוק "סטטוסים מצייצים" עם ביקורת רבה על התכנית, הפוסט זכה עד כה ל-16,000 לייקים ו-1,800 שיתופים.
בנוסף גם בטוויטר הייתה ביקורת רבה על המהלך השיווקי השנוי במחלוקת...

twitter

נשיא חדש בישראל

השבוע התקיימו הבחירות לנשיאה ה-10 של מדינת ישראל. המירוץ הפך לאחד המירוצים הפיקנטיים והמעניינים בתולדות המדינה, וגרר לא מעט שיח ברשת.


rivlin twitterrivlin twitterrivlin twitter

עוד דובר רבות על הסלפי הקבוצתי (groupie) של המועמדים לנשיאות רובי ריבלין ומאיר שטרית במליאת הכנסת. הסלפי השתלט על זמנם של חברי הכנסת, במהלך ההצבעה, עד כדי כך שיושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין, צוטט: "מקווה שהסלפי ישקף את מערכת היחסים בין הח"כים מעתה". עוד אפשר לקרוא במאמר של נועם פורר על הסלפי.

סלפי ריבלין

חיפושים מובילים

על פי Google, אלה החיפושים המובילים בשבוע האחרון בישראל:

1. רובי ריבלין - מעל 20,000 חיפושים
2. The Voice
3. מאיר שטרית
4. דליה דורנר
5. משחקי הכס עונה 4 פרק 9
6. יוסי מזרחי
7. אורטל בן דיין
8. World Cup 2014
9. NBA
10. עדי עזרא

ויראלי

הפרסומת הגרנדיוזית למונדיאל של אוזניות Beats אשר השתתפו בה כוכבים רבים

הקליפ החדש של האמן הסופר-ויראלי PSY שאחראי לסרטון הויראלי ביותר ביוטיוב מאז ומעולם. הפעם הוא יצר שיר יחד עם הראפר סנופ-דוג וצבר 42,000,000 צפיות בתוך ארבעה ימים בלבד.

הפרסומת הויראלית של חברת פולסווגן שביצעה מהלך שיווקי מבריק בבתי קולנוע למניעת SMS תוך כדי נהיגה

 

תגיות: