יחסי ציבור

ראש העיר הבא שלך צריך לקרוא את זה

התמונה של אורטל מוסקוביץ

בעוד כשנה יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות והאזוריות בכל רחבי הארץ ויש כאלו שכבר משנסים מותניים ומפשילים שרוולים. נציגי עיריות שמעולם לא שמענו עליהם, פתאום מתחילים לצוץ בתקשורת כפטריות אחרי הגשם עם סיפורים של עשייה מקומית וחברתית. מעורבותן של המפלגות בזירה המקומית הולכת וגדלה. מעורבות זו אמנם מאפשרת למועמדים גב כלכלי מחד, אך מאידך- חוסר שליטה ברשימה, מה שיכול להביא לפילוג בהמשך.

איך להיות לקוח שמוציא יותר?

התמונה של עמית מלניק

הספרות המקצועית מלאה בתוכן ובמאמרים על איך להיות יועץ תקשורת מצוין אבל היא לא נותנת מספיק לאנשים שעליהם מתבססת התעשייה כולה – הלקוחות.
לכן, החלטנו הפעם לרכז את הכללים שיעזרו ללקוח לקבל מקסימום תוצאות, יעזרו לנו לעשות עבודה מצוינת וגם – יהפכו את העבודה למשמעותית יותר.
6 טיפים שיגרמו לכם לקבל את העבודה הטובה ביותר:

אמ;לקתי את כל הדעות על #גםאני

התמונה של מוריה בן יוסף

הפרשה האחרונה סביב השחקן קווין ספייסי שהטריד לכאורה גברים צעירים שבאו במחיצתו ונחשפה ככל הנראה על רקע פרשיית ההטרדות המיניות של המפיק ההוליוודי המפורסם הרווי ווינשטיין וקמפיין הרשת העולמי ההמוני שהגיע בעקבותיה #MeToo – מהווה טריגר נוסף לדיון האינסופי שמתנהל סביב נושא ההטרדות המיניות, היכן עובר הגבול, האם מדובר ברדיפה חסרת הצדקה של חצי מאוכלוסיית העולם, או מנגד בהשבת מלחמה  ובדרישה לצדק מצד החצי השני באוכלוסייה.

5 דרכים לשרוד משבר תקשורתי

התמונה של יניב לביא

אז איך מתמודדים עם משבר תקשורתי? צורת ההתנהגות שלך בעת המשבר משפיעה עליו רבות ופעמים רבות היא הסיבה העיקרית לצמצום או הרחבת המשבר. הנה 5 נקודות ששווה להכיר במידה ותתקל במשבר תקשורתי בעתיד

עמודים

Subscribe to RSS - יחסי ציבור