עמית מלניק

כל המאמרים של עמית מלניק בבלוג אינסרט

איך להיות לקוח שמוציא יותר?

התמונה של עמית מלניק

הספרות המקצועית מלאה בתוכן ובמאמרים על איך להיות יועץ תקשורת מצוין אבל היא לא נותנת מספיק לאנשים שעליהם מתבססת התעשייה כולה – הלקוחות.
לכן, החלטנו הפעם לרכז את הכללים שיעזרו ללקוח לקבל מקסימום תוצאות, יעזרו לנו לעשות עבודה מצוינת וגם – יהפכו את העבודה למשמעותית יותר.
6 טיפים שיגרמו לכם לקבל את העבודה הטובה ביותר:

מי כדאי לך להיות – טראמפ או הילארי?

התמונה של עמית מלניק

שתי הדמויות הבולטות על המסכים שלנו בחודשים האחרונים לא צפויות לרדת מהם בקרוב.
נדמה שהמאבק בין שני נציגי המפלגות בדרך לנשיאות ארה"ב הפך למאבק בין שני סוגי אופי, שני דימויים, שני סוגי אישיות. מצד אחד, ההפך המושלם מהפוליטיקלי קורקט. אופי פרוע ותקיף, לא דופק חשבון, מתעלם מנורמות ונימוסי שולחן, אומר ככל העולה על דעתו והכי חשוב – נתפש בקרב קהלים ענקיים כאותנטי. מצד שני – אצולת הפוליטיקה, אלגנטיות, קור רוח, נימוסי שולחן של פעם, הקרנת אמינות, אינטליגנציה, ניסיון.

כך תעשו תקשורת למגזר שלישי

התמונה של עמית מלניק

המגזר השלישי בישראל הפך בשני העשורים האחרונים לאחד המגזרים הרוויים ביותר בשחקנים. אם נשאיל דימויים מהמגזרים האחרים, אפשר לומר כי המגזר השלישי בישראל שנת 2016 פועל בשוק תחרותי במיוחד, בכלל הזירות המאפיינות אותו ומתקיים בכללי משחק ותנאים הדומים ואולי מושאלים מהמגזר העסקי. נכון להיום, ההערכות מדברות על מעל ל-42,000 עמותות והיד עוד נטויה.

2 דברים שלמדתי מהכלבה על תקשורת

התמונה של עמית מלניק

לפני שלושה שבועות, הגיע סוף סוף הרגע, ואחרי שנים של תכנונים הגענו אשתי ואני לאחת העמותות הדואגות לכלבים בעיר, במטרה לאמץ כלב. אחרי 4 שעות של סיבובים, שיקולים, שאלות, מבחני אישיות וכו', חזרנו הביתה עם האוצר הקטן שזכתה לשם ג'לי – זאבה מעורבת עם בורדר קולי. ידענו מראש שמהעסקה הזאת אנחנו צפויים להרוויח הרבה אהבה ושעות של משחק. מה שלא לקחתי בחשבון זה מה אני לוקח מג'לי, ובעיקר מהשעות איתה בגינת הכלבים, כלקחים לעולם התקשורת ויחסי הציבור.

עמודים

Subscribe to RSS - עמית מלניק