ויראלי

סרטונים ויראליים בשירות הפוליטיקאים

התמונה של נועם פורר

אנחנו נהנים מהם, אנחנו מוצפים בהם ובעיקר מחכים להם. הסרטונים הויראליים בשירות פוליטיקאים - מפלגות ומועמדים בבחירות – הפכו להיות הדרך שבה מעבירים היום מסרים. למה זה כל כך חשוב ומה נוסחת הקסם ליצירת סרטון מנצח? רק אל תלחצו על "דלג".

תגיות: 

שיתוף שווה אלף מילים

אינסרט ניהול משברים

האופן שבו אנחנו צורכים חדשות משתנה דרמטית בשנים האחרונות כתוצאה מההשפעה של כניסת הרשתות החברתיות לחיינו ומשנה את כללי המשחק. כדי להמשיך להפיק את המרב עבור הלקוחות שלנו, עלינו להיות צעד אחד קדימה ולחשוב ויראלית.

תגיות: 

הצבא בפייסבוק: הליכה בשדה מוקשים עם עיניים מכוסות

התמונה של נועם פורר

כניסה לזירת המדיה החברתית היא כמו הליכה בשדה מוקשים עם עיניים מכוסות בפלנלית. אתה חייב להקשיב טוב טוב למה שקורה מסביב, לחבוש סנדלי חבלה גדולים במיוחד ולהסתובב עם מוט ארוך דיו שיעזור לך לאתר את המוקשים ולנטרל אותם בלי להיפצע.
כמעט שבע שנים חלפו מאז שפייסבוק הוצג על ידי צה"ל כנטע זר, ספק תקלת בטחון מידע אחת גדולה, וספק אויב ענק שקורא כל סטטוס וצופה בכל תמונה סופר-סודית שהחיילים מעלים. מאז, הצבא עבר שינוי תודעתי ובשנים האחרונות, דובר צה"ל השכיל לרתום את המדיה החברתית לצרכי הצבא ויצר מערכת אהבה-אהבה בינו לבין הציבור בפייסבוק. טרנד "גם אני עם דוד הנחלאווי" שרץ באינטרנט בזמן האחרון, הוא אולי קו פרשת מים באידיליה הזאת, וההתנהלות של צה"ל כאן טומנת בחובה כמה כישלונות הסברתיים מובהקים למערך המדיה החברתית הצבאי.

תגיות: 

Subscribe to RSS - ויראלי