פייסבוק

7 סיבות לפתוח חשבון טוויטר

התמונה של אמיר אפל

אחרי שהגענו למצב שלכולנו יש פייסבוק וחלקנו אפילו מתחילים לפזול קצת לצדדים – הגיע הזמן לנסות רשתות חדשות. מערכת הבחירות האחרונה הבהירה לכולנו מי הרשת החברתית הכי מגניבה – פוליטיקאים ועיתונאים צייצו את עצמם לדעת, סקופים התחילו שם ונמשכו הרבה אחרי הסיקור התמציתי בתקשורת. כל מי שמתחיל לצייץ מבין שמשהו שם עובד נכון, אבל מה בדיוק?

תגיות: 

5 התחייבויות לעצמנו ל-2018 ברשת החברתית

התמונה של אמיר אפל


שנה חדשה בפתח ואיתה הזדמנות לשינוי. ב-2014 בילינו ללא ספק זמן ממושך (ויקר) ברשתות החברתיות – הרבה יותר מכל פעילות אחרת ברשת, זה בטוח. החל מאירועים כמו הסופה הגדולה בחורף או המלחמה הארוכה בקיץ שחייבו אותנו להישאר בבתים (ובמקרה שלי בטנק) ועד לסיפורים שקרו במהלך השנה ופשוט היינו חייבים להיכנס לרשת כדי להרגיש חלק מהשיח, כמו המירוץ לנשיאות, אנשים ששופכים על עצמם דלי עם קרח, סרטוני עריפת ראשים, וכל מה שקשור ל'הצל' או לחן טל.

תגיות: 

טכנומאניה

התמונה של רינת טסקר

כמות המידע שאנחנו מייצרים מדי יום, מדי 24 שעות, גדולה יותר ממה שייצרה האנושות כולה, במשך כל ההיסטוריה עד לפני מאה שנה. כל השפע הזה כמובן מצעיד את החיים שלנו בצעדי ענק קדימה, אבל גם הופך את הפרטיות שלנו לערך בסכנת הכחדה.

אינסרט תקשורת דיגיטלית

תגיות: 

לא קצר מדי, אסטטי ובעל ערך מוסף - הולכים על בטוח לעבר הפוסט...

התמונה של רינת טסקר

איך מייצרים את הפוסט הויראלי המושלם? לא בטוח שיש נוסחה מתמטית לדבר, אבל אחרי שתסיימו לקרוא את הפוסט – תשפרו את היכולת שלכם לייצר שיח ודיאלוג עם הגולשים ולהגביר את החשיפה לתכנים שלכם.

חברת TrackMaven שעוסקת בשיווק בפלטפורמות דיגיטל, יזמה מחקר שניתח 1.5 מיליון פוסטים של קרוב ל 6,000 עמודים עסקיים על מנת לאתר את המאפיינים לפוסט המושלם.
האם את/ה יודעים לייצר את הפוסט הויראלי?

תגיות: 

עמודים

Subscribe to RSS - פייסבוק